Коментар ужгородської міліції з приводу дій фанів львівських “Карпат” (відео)

карпати5Основну ж масу львівських уболівальників ( а було їх в Ужгороді загалом близько 600 чоловік ) під охороною міліції доправили в автобуси, а тих , хто приїхав потягом, супроводили на залізничний вокзал м.Ужгорода.

Ці поєдинки між принциповими суперниками – сусідами ( їх ще називають Карпатським дербі ) завжди носять напружений характер . Кілька років тому фанати « Карпат » влаштували на ужгородському стадіоні і довкола нього справжнє побоїще , яке довелося вгамовувати міліції . Аби не сталося біди й цього разу , для забезпечення правопорядку під час матчу на стадіон в Ужгород було стягнуто близько 940 працівників ОВС з усієї області .

Спершу все було спокійно , аж доки в другому таймі ужгородці не вийшли вперед з рахунком 2-1 ( так матч врешті – решт і закінчився ). Львівські фани почали запалювати й кидати на поле піротехніку , а 6 з них , зламавши загорожу ,   покинули свій сектор і вибігли на бігову доріжку .

Аби не допустити масових безпорядків , до сектору з львівськими уболівальниками оперативно було направлено сили міліції , зокрема бійців спецпідрозділу « Беркут » , які утворили живий ланцюжок . Шістьох найрадикальніших уболівальників міліціонери затримали й доправили в медустанову для визначення стану алкогольного сп′яніння , після чого на них було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст .173 КУпАП ( Дрібне хуліганство ), повідомляє начальник Ужгородського МВ УМВС підполковник міліції Євген Калитич

 

Основну ж масу львівських уболівальників ( а було їх в Ужгороді загалом близько 600 чоловік ) під охороною міліції доправили в автобуси , а тих , хто приїхав потягом ,  супроводили на залізничний вокзал м . Ужгорода .

Масових безпорядків в Ужгороді не допущено завдяки професійним діям працівників міліції . Разом з тим , в Ужгородський міськвідділ міліції звернувся із заявою директор КП « Стадіон Авангард » , який повідомив про те , що під час проведення футбольного матчу між командами « Говерла » – « Карпати » фанати львівського клубу пошкодили майно стадіону , зокрема 25 погонних метрів металічної стіни , 40 метрів паркану та 17 пластикових крісел . Сума завданих стадіону збитків наразі підраховується .

 

Є потерпілі і серед самих правоохоронців .  Один із тих , хто був у живому ланцюжку міліції , а саме помічник дільничного інспектора з Мукачівського міськвідділу у званні сержанта міліції , отримав від кинутого в нього кимось із фанатів піротехнічного засобу опіки ноги , руки та пошкодження форменного одягу .

Дані події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань , обставини справи повинно з′ясувати слідство.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *