«Карпатська Січ» відзначила річницю загибелі Максима Чайки

«Карпатська Січ» в Ужгороді вшанувала памНаціоналісти Закарпаття зібралися на тенісних кортах позаду спортивного комплексу “Юність”, де є стіна з намальованим графіті “Чайка Максим Вічна Пам’ять”.

Почався захід з вступних промов про життєвий шлях та боротьбу соратника, яка продовжується успішно та набирає обертів не лише в Одесі, а й в цілій області. Діяльність, яку почав Максим, розвивається його друзями та однодумцями, а пам’ять Чайки не забута, доки ми його пам’ятаємо. Було сказано і про те, що з Макса ми повинні брати приклад тому, що Одеська область схожа на Закарпатську тим, що в нас на території проживають люди різних національностей і любов до нації, національно-визвольну історію держави поширювати та піднімати тут є завданням надскладним. Але Чайка добився великих висот, бо мав за спиною організацію, яка налічувала понад 300 чоловік – були організовані марші в вишиванках містом, проводилися масові спортивні заходи, лекції про ОУН-УПА в школах Одеси.

Далі було оголошено хвилину мовчання, після якої покладено квіти та запалено свічки.

До заходу долучився і Конгрес українських націоналістів.

Люди живуть доти, доки живе пам’ять про них. Пам’ять про Максима Чайку житиме вічно в серцях патріотів.

Довідка

Максим Олександрович Чайка  — активіст молодіжної організації «СіЧ», (Слава і честь), студент відділення журналістики Одеського національного університету ім. Мечникова,  підло вбитий місцевими екстремістами з  руху «Антифа» (об’єднання анархістів, геїв, та інших борців з патріотично-спортивними рухами). Одночасно навчався у військовому ліцеї і незадовго до смерті мав отримати звання офіцера. Вбивство патріота у квітні 2009 року в Одесі отримало значний розголос у вітчизняній та закордонній пресі.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *