Категорії Новини

“Карпатська Січ” провела першу гру в регбі.

 

Участь у заході взяли дві команди по 10 чоловік. Після короткої інструкції почалася гра. Правила відрізнялися від справжніх, дозволено було входити в контакт з суперником, боротися, затримувати, збивати з ніг будь-якого супротивника на полі, при цьому м’яч пасувати можна лише назад, а бити м’яч ногами заборонено. Гол зараховується, коли м’яч занесений і приземлений гравцем за лінію (ворота) команди-суперника.

Загалом, всі гарно провели час, а заодно показали жителям, як треба проводити час у вихідні – спортивно і патріотично.

Це була тільки перша така гра, так би мовити пробна, яка показала організаторам, що є тактичним та фізичним видом спорту і, звичайно ж, доволі цікавим і новим на Закарпатті.

В подальшому «Карпатська Січ» планує провести змагання та залучити більше охочих пограти в «бойове» регбі, тобто популяризувати даний вид спорту в області.

«Якщо ти молодий та активний, незалежно від статі та віку, приєднуйся до нашого руху. Робота йде в таких напрямках як патріотизм, спорт, культурно-просвітницька діяльність, благодійність, проведення лекцій, конференцій, тренінгів, екологічні акції, проведення таборів та вишколів», – кажуть в Карпатській Січі».

Звязатися з організацією можна за електронною поштою [email protected].

Прес-служба спортивно-патріотичного руху «Карпатська Січ»

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *