Кандидат в мери Ужгорода підозрюється в отруєнні сусідської собаки

Кандидат в мери Ужгорода підозрюється в отруєнні сусідської собаки
Про нелюдський вчинок повідомля в спільноті Ужгород Оля Мартин. Жінка стверджує, що її собаку отруїв Володимир Юрса, який на місцевих виборах 2020 року балотувався самовисуванцем на міського голову Ужгорода, член партії “Християнсько-Демократичний Союз.
Наша Кенді померла. Ні. Не через хворобу чи нещасного випадку. Їй було всього 10 місяців. Її отруїло це дявольське утворення, яке позиціонує себе від християнсько-демократичного союзу. Від Бога. На моє привелике горе це мій сусід, яке 02.01.2021 о 2.30 год. ночі просто під’їхало до наших воріт, вийшов і кинув сильну отруту (є чітке відео). Наша Кенді помирала в жахливих муках і навіть коли осліпла, то дивилась із проханням порятунку. Текла кров з рота. Цей жах не передається словами.
Моя дитина зараз потребує психологічної підтримки професійних лікарів. Я це так не залишила!!! Є офіційна заява в поліцію. Всі докази і пояснення свідків, ветеринарів, кінологів, сусідів.
Надіюсь на правосуддя!
Бережіть своїх собак!!!! Це не перший випадок у нього. Я мовчати не буду!
P.s. CANDY GEBOREN VON WOLF – вибач що не вберегла
За даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот Володимир Юрса очолював Закарпатську обласну організацію Партії Християнсько-Демократичний Союз з 13.02.2015 до 24.09.2020.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *