Іван Різак: “Ми бачили штучну кров, нанесену на обличчя сина”

Версія слідства про самогубство не відповідає дійсності, впевнений колишній губернатор Закарпаття Іван Різак. Він переконаний, що його єдиного сина Олексія вбили, йдеться в сюжеті ТСН. “Ми бачили штучну кров, нанесену на обличчя сина. Ми з першої секунди кажемо: наша дитина не падала ні живою, ні мертвою ні з ніякого поверху. Самогубство як сама брехлива версія розпускалася замовниками і виконавцями вбивства”, – заявив Різак.

Нагадаємо, тіло 23-річного хлопця знайшли 16 листопада біля однієї з ужгородських багатоповерхівок, з якої напередодні вистрибнув 16-річний юнак. Правоохоронці припустили, що Олексій також вкоротив собі віку.

Свідок Віра Данацко, яка однією з перших побачила тіло Олексія Різака, розповіла, що він лежав на сходах будинку. Потім його переклали, щоб експерт могла роздивитися. Вона каже, що у їхньому будинку – найвищому в Ужгороді – було вже тринадцять самогубств.

Всі вони схожі: з даху стрибали молоді люди. Втім, останній випадок виявився сумнівним. Батько загиблого переконаний, що з перших хвилин слідчі дії були скеровані на маскування замовного вбивства під самогубство. “Злочин приховувався. Приховувався судмедекспертами, приховувався медичною службою області, приховувався певними правоохоронцями”, – заявив Різак.

За фактом смерті сина колишнього голови Закарпаття правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею доведення до самогубства. Після заяви батька справу з міського слідчого управління скерували до обласного. “По провадженню дані конкретні вказівки і висунуті нові версії у тому числі ті, які вважає Іван Михайлович – це вбивство з подальшим інсценуванням самогубства. Ці версії зараз перевіряються, слідчим проводяться всі необхідні слідчі дії, призначено ряд експертиз”, – повідомив процесуальний керівник досудового розслідування Ілля Ільчук. Також не відкидають повторної експертизи тіла загиблого. Іван Різак проти ексгумації сина не заперечує.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *