Іван Балога розпочав виборчу кампанію

балога іВраховуючи те, що уряд затвердив нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради у одномандатних округах, в яких на попередніх виборах було неможливо встановити результати, а у Партії Регіонів є більшість у Верховній Раді, ми можемо зі стовідсотковою вірогідністю стверджувати, що через декілька місяців станемо свідками виборів у семи округах. В тому числі і окрузі №71.

Сьогодні сім’я Балог фактично визнала, що перевибори до Верховної Ради України у виборчому окрузі №71 відбудуться. Очевидно, Павло Балога залишиться без мандата, а претендентом на новий стане його брат Іван Балога , нинішній голова Закарпатської обласної ради.
Це ми можемо стверджувати після сьогоднішніх відвідин Іваном Балогою села Буштино Тячівського району, де проходило свято села. Заради цього він  пропустив сьогоднішні заходи пов’язані з Днем Мукачева, тим самим показавши, що Буштино, для нього є більш важливим  ніж рідне Мукачево.
Виступаючи з трибуни перед жителями села Іван Балога розпочав передвиборчу агітацію за себе. Цікаво, що нинішнього депутата Верховної ради України та його брата Павла на святі помічено не було.
Нагадаємо, що село Буштино, входить до виборчого округу №71 по виборах до Верховної ради України з центром у місті Хуст.Повідомило видання “Новини Закарпаття”

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *