Іван Балога майже не з’являється у Верховній Раді

Балога іванЖоден із братів Балог не з’явився на вечірньому засіданні Верховної Ради, під час якого депутати ухвалювали бюджет України на прийдешній 2015-ий рік.

Окрім того, парламентарі розглянули ще ряд важливих законопроектів, в тому числі внесли зміни до податкового законодавства, таким чином розпочавши процес реформ у країні.

Працювали обранці цілу ніч. А сам бюджет був прийнятий майже о п’ятій ранку. Тим не менш, закарпатське сімейство з Мукачево вирішило повним складом проігнорувати історичне засідання парламенту. Вочевидь, здоровий сон бандитському кланові важливіший. Треба ж звідкись брати сили для розкрадання області.

Що примітно, Іван Балога взагалі практично не з’являється у сесійній залі. Так, сайт Верховної Ради чітко стверджує – практично у жодному голосуванні середній із братів участі не бере. Чим саме у цей час займається народний обранець – незрозуміло. Залишається тільки здогадуватися, що за настільки важливі справи відволікають нардепа від законотворення та виконання взятих перед виборцями зобов’язань.

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

5 відповідей до “Іван Балога майже не з’являється у Верховній Раді”

  1. Знаєте що шановні, а потім ці гади Балоги будуть щось розказувати і вчити нас з вами, як правильно і справедливо жити? за що ми маємо їх утримувати, вони нас мають як завжди за бидло! А ми ще зплачуємо їм податки, а вони ігнорують засідання, чому не притягують їх до відповідальності ?

  2. Удивительно не то шо не ходит в Раду,а то как этот мусор туда выбрали. Люди,вы в своем уме?

  3. Чому один із виборців цих Балог за допомогою адвоката не подасть у суд на Балогів за регулярні прогули сесій ВР? Це ж їх робота, на яку їх делегували вибоці!!! Кожного з нас за прогули на роботі буде звільнений за Законом!!! А чому тоді ж ці покидьки можуть прогулювати свою роботу і не нести відповідальність за це, а лише дуже “мудро” коментувати усі події у ВР та КМ? Якщо не згоден із рішеннями ВР – тоді блокуй президію, голосуй проти, виступай – РОБИ ЩОСЬ!!! А де Ви всі бачили виступаючого представника клану Балог за трибуною з критикою дій влади, президента та ВР? Чи може вони голосують проти? Ні, вони просто прогулюють роботу, а самі критикують усе навколо нишком за допомогою Фейсбуку!!! Ось Вам і “захисники” – “представники” народу Закарпаття!!! ГАНЬБА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *