In memoria по закарпатськи (відео)

скунцьВідтепер обласна наукова універсальна бібліотека ім. Ф.Потушняка в Ужгороді увінчана пам’ятними дошками, що вшанують видатних закарпатських письменників – Федора ПОТУШНЯКА та Петра СКУНЦЯ. В урочистостях взяли участь керівники краю та мистецька еліта області. Меморіальні дошки за державний кошт виготовили закарпатські скульптори Богдан КОРЖ та Іван ЦУБИНА.

У середу, 22 травня, на будівлі обласної універсальної бібліотеки відкрито меморіальні дошки видатним закарпатським письменникам. В урочистій церемонії, зокрема, взяв участь заступник керівника краю Іван Качур.

 Двох відомих закарпатців вшанували цього дня – видатного письменника, вченого, фольклориста, філософа, уродженця Іршавщини Федора Потушняка та лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, уродженця Міжгірщини Петра Скунця. Не випадково відкриття меморіальних дошок відбулося саме у травні – 20 травня народився Петро Скунць, також у травні 2011 року обласній науковій бібліотеці було присвоєно ім’я Федора Потушняка.

– Від імені обласного керівництва хочу подякувати всім, хто долучився до сьогоднішнього дійства. Запевняю, що ми і надалі підтримуватимемо розвиток культури, літератури, мистецтва в області та сприятимемо розвитку книговидавничої справи, – звернувся до присутніх Іван Качур.
http://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *