Ігри справжніх А-Банківців. Спартакіада 2019 /ФОТО/

Ігри справжніх А-Банківців. Спартакіада 2019 /ФОТО/

Ви думали нас цікавлять лише цифри ? Як би не так 😉

Банкіри- народ креативний і дуже спортивний. Ми полюбляємо «грати м‘язами», плекаємо міцний дух та здорові тіла, цінуємо екологічну етнічну кухню, якщо розважаємось, то оригінально, якщо відпочиваємо, то творчо і стилізовано.

Як вам захоплюючий та ду-у-у-уже спортивний тімбілдінг на фоні мальовничих Карпатських пейзажів?

Другий рік поспіль А-Банківці найзахіднішого регіону України проводять свято спорту та сили духу в унікальному мініатюрному гірському поселенні Лумшори в Закарпатті, що заховалося серед прадавніх смарагдових, густих лісів, в ущелені біля підніжжя Полонини Руна.

Місце надзвичайно гарне, багате цілющими мінеральними джерелами, безкрайніми альпійськими луками, природними порогами та водоспадами, кришталевим повітрям.

Воно дарує тишу та спокій, гармонію з природою та самим собою. Ідеальний оазис рівновісся для психологічного і емоційного розвантаженн після напруженної праці у офісах. Тут сповна відчуваєш енергію Землі, Води, Сонця, думки стають чистими, душа наповнюється новими відчуттями та емоціями.

Однак, ми, за активний релакс, тому, не лише насолоджувались навколишніми красотами, а й по-справжньому змагались, здобували перемоги та встановлювали спортивні рекорди, які колись таки знайдуть своє місце у книзі Рекордів Країни 😉

Спартакіада 2019 А-Банку проходила під наставницвом і кваліфікованою опікою Фелереції легкої атлетики Закарпатської області.

Досвідчені судді, Анатолій Коломоєць – віце-президент Федерації легкої атлетики Закарпатської області та Анатолій Плеханов – голова Асоціації ветеранів фізичної культури і спорту Закарпатської області, спрямовували змагання у потрібне русло і були строгими та справедливими рефері.

Ви знали, що справжні банкіри дуже відважні і відкриті до нового досвіду ?
Пропозицією станцювати босоніж на розпеченому вугіллі нас не налякаєш 🙂

Направду казати, долати внутрішні страхи та зміцнювати впевненість у власних силах, нам допомагав справжній гуру здорового способу житта Богдан Дикий, доцент кафедри фізичного виховання і реабілітації Ужгородського національного університету, який провів для А-Банківців майстер-клас з вуглеходіння.

І нехай на фото у світлий день степінь розпечення березового вугілля не видно, але ноги добре відчували жар. Однак, жодних опіків і негативних вражень у кінцевому результаті ніхто не отримав. Зате, ми ще раз мали нагоду переконатись, що можливості людського організму, переконання та волі – необмежені )

Ми шануємо українські свята та традиції предків. Пам‘ятаючи, що незабаром слов‘янське Свято Купала, не прогавили нагоду трішки попрактикуватись у вінкоплетінні. Як виявилось, правителі фінансів, дуже вправні майстрині з добре розвинутою уявою та вишуканим смаком.

Спочатку дівчата збирали польові квіти на галявині поряд з гірською річечкою, потім у їх руках букети перетворились на розкішні обрядові прикраси. Однак, цього разу потрібно було ще й представити свій виріб, що вимагало певної артистичності та творчих здібностей. Звісно ж, А-Банківці і тут не спасували. Втім, результат Ви самі оціните, перегрядаючи світлини.

Що потім сталося із вінками? Вони прикрашали дівочі голівоньки усю феєрію, і під час танців, і під час купань у чанах з цілющою мінеральною водою, настояною на травах, і під час співів та забав біля ватри, і навіть під час деяких стрибків через вогонь, які, подейкують, очищають і захищають від усього злого 🙂 А по завершенню, віночки були традиційно спущені по воді. Звісно, із загадуванням бажань.

Що ж, свято закінчилось. Усі ми добряче зарядились чудовим настроєм, прекрасним самопочуттям, справжнім командним духом, відчуттям причетності, вболівання за спільну справу, які є запорукою високої працездатності та результативності. До нових звершень.

Інна Конар

https://www.facebook.com/100001574024292/posts/2439370622792048?s=100001574024292&sfns=mo

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *