Єгор Фірсов очолив у корупційний спосіб Держекоінспекцію завдяки схемі закарпатця Канцурака (документ)

Єгор Фірсов очолив у корупційний спосіб Держекоінспекцію завдяки схемі закарпатця Канцурака (документ)

Повноважний представник Міжрегіонального бюро екологічного захисту  Василина Нікульнікова,

на прикладі Державної екологічної інспекції України, викрила корупційну схему з призначення вищих посадових осіб органів державної влади України.

Єгор Фірсов, Ви незаконно очолили центральний орган виконавчої влади, а, відтак, усі видані в період з 20.11.2019 по теперішній час Вами, як Головою Державної екологічної інспекції України, розпорядчі акти не утворюють жодних юридичних наслідків.

Отже все по черзі

21 листопада 2019 року на своїй сторінці у Facebook Єгор Фірсов повідомив, що від цього дня є офіційно виконувачем обов`язки голови Державної екологічної інспекції України. Підстава: прийняте Кабінетом Міністрів України розпорядження від 20 листопада 2019 року № 1074-р “Про тимчасове покладання обов`язків Голови Державної екологічної інспекції України на Фірсова Є.П.”.


На той час Єгор Павлович Фірсов нібито працював на посаді начальника управління організаційної роботи – старшим державним інспектором України з охорони навколишнього природного середовища зазначеної Інспекції. Призначено його на цю посаду наказом тимчасово виконуючого обовязки Голови Віктора Канцурака № 373-о від 18 листопада 2019 року. Підстава: заява Фірсова Є.П. від ‼️15.11.2019, протокол засідання від ‼️ 28.10.2019 № 25.

 

Ось тут і приховано службове підроблення, яке має стати предметом кримінального провадження

16 жовтня 2019 року тимчасово виконуючим обов`язки Голови Державної екологічної інспекції України Віктором Канцураком нібито (бо його не оприлюднено, а значить не набуто статусу офіційного) видається наказ № 266 “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади”, яким ‼️оголошено конкурс на зайняття посади державної служби категорії “Б” апарату Державної екологічної інспекції України – начальника Управління організаційної роботи – старшого інспектора України з охорони навколишнього природного середовища;


‼️ затверджено Умови проведення конкурсу згідно з додатком, який до тепер є засекреченим
‼️ установлено дату проведення конкурсу – 28 жовтня 2019 року. (Той, хто хоча б раз брав участь у конкурсі на вакантні посади державної служби знає, що відбір здійснюється щонайменше у 3️⃣ етапи.)

28 жовтня 2019 року рішенням конкурсної комісії Державної екологічної інспекції України (протокол № 25) рекомендовано для призначення на посаду начальника Управління організаційної діяльності – старшого інспектора України з охорони навколишнього природного середовища.

30 жовтня 2019 року результати конкурсу на зайняття посади державної служби категорії “Б” апарату Держекоінспекції оприлюднено на офіційній сторінці


15 листопада 2019 року видано наказ № 373-о “Про призначення Фірсова Є.П.”
‼️18 листопада 2019 року Єгор Фірсов подає заяву про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”.  І це правдива дата! День, коли почалася легалізація на посаді в державному органі нагляду (контролю). І все б нічого, якби від компетентності та професійності очільника не залежали мільйони життів Українців, які не можуть внаслідок дій (бездіяльності) інспекторів з охорони навколишнього природного середовища реалізувати гарантоване Конституцією природне право на безпечне для життя, здоров`я довкілля.

Відсутність елементарного розуміння компетенцій центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, у сфері охорони навколишнього природного середовища; організації діяльності територіальних органів Державної екологічної інспекції України призвело до використання наданих службових повноважень з метою одержання неправомірної вигоди, наприклад, Мельниковою Антоніною Ігоревною, яка застосовуючи примітивну схему, на кшталт Єгор Фірсов, вирішила очолити Державну екологічну інспекцію у Дніпропетровській області.

 

Задля упередження цієї ситуації мною скеровано звернення до Національного агенства України з питань державної служби. Втім, чергова відписка лише посилила недовіру до тих, хто сьогодні називається владою.

З 2010 по 2014 рік Віктор Канцурак в Міністерстві екології очолював Департамент заповідної справи. Тобто керував більшістю національних природних парків та заповідників. Його керівництво департаментом запам’яталося великою кількістю корупційних тендернних скандалів, зокрема закупівлею у австрійської фірми Austroplan Austrian Engineering GMBHсупутникоих знімків за 50 млн гривень відхиливши пропозицію Харківської національна академія міського господарства, яка пропонувала ці фото за 250 тисяч гривень.

У 2014 році після Майдану, коли громадські активісти вичистили Канцурака з Мінприроди, раптом у вересні 2014 року він спливає в  Секретаріаті Кабміну на посаді заступника відділу, який відповідає за екологію. А 20 квітня 2016 , як тільки було затверджено новий склад уряду Гройсмана , першим заступником міністра екології назначили Віктора Канцурака. Під тиском екозахисників та нардепів уряд зняв його з цієї посади і подав матеріали щодо нього до НАБУ.

Тепер стало зрозумілим чому Єгор Фірсов тримає на посаді таку “зашкварену” особу, адже Єгор попав на посаду завдяки схематозу Канцурака.

Читайте також:

Непотопляемый Канцурак

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *