Хто з сучасних можновладців зробив для Ужгорода найбільше

ліхтарникНаметове містечко на площі Народній в Ужгороді встановлене з ініціативи громадського діяча Івана Данацка викликало жваву дискусію в соцмережах, зокрема, Інна Конар з цього приводу пише наступне: “Розмістити палатки перед білим домом мало. Потрібно “брати вила”.

Данацкові шана за позицію, вміння її відстояти, послідовність, силу волі і характер.

Щодо Балог, мені важко щось говорити про цей клан, оскільки за 20 років свого життя на Закарпатті я знаю про їх існування лише віртуально. З жодними діяннями цих людей особисто я не стикалась. Окрім знищеної в часи їх губернаторства площі Нородної і маси чуток про контрабанду, вбивства, спалення бізнесу конкурентів, вкрадений Синяк та інші кримінальні “подвиги”. Однак, в моєму сприйняті все це на рівні легенд.
Особисто для мене, мого оточення, рідні ця сім’я не зробила нічого ні поганого, ні хорошого, ні нейтрайльного. Вони що є, що їх не існує.

Звичайно, у владі повинні бути люди, котрі піcля себе залишають гарний слід і добру пам’ять.

вокзал

От приїзджаєш в Ужгород і бачиш розкішний, неймовірно привабливий своїми архітектурними формами залізничний вокзал – згадуєш Різака. Прямуєш далі по пр.Свободи, чи Легоцького, чи повз Спартак – і душа торжествує. Європейське місто! Згадуєш Ратушняка.

_Народна_ (2) копия (1)

Нарешті прибуваєш у центр Ужгорода. І тут перед очима розпахує свій чарівний, охайний ландшафт площа Народна. Радієш людям, що сидять на лавицях і відпочивають, рододендронам, трояндам,котрі тішать очі своєю естетикою, а в найближчому майбутньому, насолоджуватимешся прохолодою, та музикою падаючої дзюркотливої води, яку щедро розбризкуватиме фонтан. Краса!!! І одразу ж добре слово хочеться сказати Ледиді. А от про Балог – ну нічого мені, ужгородці, сказати. І згадую про них лише після чергового скандалу та провокацій.

PS: Забула написати ще про самий-самий центр Ужгорода. Не знаю кому дякувати за те, що магазини прикрашають стилізовані, майже, як у Кракові, вивіски. От якби ще всю плитку на вул.Корзо та на вул.Волошина зняти і викласти нову (до речі, весь центр Праги вимощений мілкою бруківкою із справжнього мармуру) та ляльковий театр відреставрувати б.

Поки що ж, туристи потирають черевик Ліхтарнику та позують біля нього на фоні Астіки:) А ми посміхаємось та згадуємо Ратушняка і Колодко”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *