Гриценко вимагає негайної відставки Турчинова

гриценкоЦе ніяка не АТО – це державна зрада!

Чи можна було захистити у Луганські будівлі ОДА і обласної міліції від захоплення? Державний прапор від спалення і заміни російським триколором? Так, можна і треба було!

Влада мала для цього необхідні сили та засоби. Люди і зброя, все було в Луганську. Підрозділи Нацгвардії також. Були можливості підсилення, був для цього час. І місцева, і центральна влада були сповіщені про напад завчасно. Мною в тому числі, із Луганська. Здали відкрито і бездарно, без жодного опору і протидії. Це ніяка не АТО – це державна зрада. І місцевої влади, і центральної.

Де вихід? Там, де вхід: позачергове засідання Ради і заміна Турчинова на посту Верховного Головнокомандувача!

Верховна Рада дала Турчинову повноваження Президента – Верховного головнокомандувача. Турчинов не спроможний виконувати покладені на нього обов’язки. Це вже ясно всім.

Під керівництвом Турчинова влада здала Крим, зараз влада здає Схід країни, далі – здача Києва?!

Що робити?

Негайно замінити Турчинова! Я першим почав про це говорити, майже два місяці тому, коли здавали Крим. Депутати тоді мене не почули…

З того часу ситуація в країні ще більше загострилася. Вона вже наближається до критичної межі. Може, тепер почують?

Турчинов мав би вже давно сам подати заяву про відставку. А Верховна Рада мала би її негайно проголосувати.

Але Турчинов у відставку йти не збирається. А партійний начальник Турчинова – Юлія Тимошенко – ніяк не осмілиться спонукати свого першого зама по партії до вірного кроку в інтересах країни.

Турчинов якось похапцем уже ставив на голосування питання про свою відставку. Лише один депутат проголосував тоді “за”. Хіба лише мене це питання турбує? Решта депутатів дійсно сподівалися, що Верховний головнокомандувач Турчинов здатен гарантувати безпеку країни і недоторканність її кордонів?

Дотепер сподіваються?

Напевно вже ні. Значить, кожен депутат, який щиро вболіває за цілісність і безпеку країни, зараз має тиснути на свого голову фракції (групи) і вимагати негайного скликання Верховної Ради на позачергове засідання!

Не на 6 травня, як анонсував Турчинов – бо може бути пізно.

І не силовиків слухати, як пропонує Турчинов – нема чого там слухати.

Для заміни Турчинова на посту Верховного головнокомандувача!

Пропоную всім колегам-депутатам відкинути свої партійні інтереси, так само виборчі президентські уподобання – зараз маємо усі разом домогтися позачергового засідання Ради і невідкладно прийняти це відповідальне рішення!

Анатолій Гриценко
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *