Гриценко: Дострокові парламентські вибори – це вимога часу

вибориЯкщо народні депутати самі не зрозуміють необхідності переобрання Верховної Ради, дострокові парламентські вибори має оголосити президент. Про це в ефірі «Національних дебатів» на Першому національному телеканалі заявив кандидат на пост президента України, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Дострокові парламентські вибори – це вимога часу.  Я об’їхав вже майже всю країну. Буквально всюди люди вимагають дострокового переобрання і парламенту, і місцевих органів влади», – сказав він.

«Ми бачимо, що більшість у парламенті  є лише на папері. Вона неспроможна приймати рішення. Навіть елементарні питання, скажімо, позбавлення повноважень депутата, який добровільно написав заяву, така більшість не може вирішити», – зазначив політик.

«Якщо ВР не усвідомить сама, що вона повинна піти на переобрання, президент, обраний десятками мільйонів людей, отримавши довіру і підтримку, зможе це зробити, спираючись на людей.  Як на Майдані примусили піти попередню владу, так само змусять цю ВР піти на дострокові вибори», – наголосив Гриценко, додавши, що дострокові парламентські вибори, на його думку, мають відбутися у жовтні цього року.

Джерело

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *