Горват, Петров та брати Андріїви закопали сокиру війни в Ужгородській міськраді (фото)

Горват, Петров та брати Андріїви закопали сокиру війни в Ужгородській міськраді (фото)

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров та нардеп Роберт Горват у супроводі депутата Закарпатської обласної ради Андрія Андріїва взяли участь у засіданні першої сесії Ужгородської міської ради 8-го скликання. На ній Богдан Андріїв склав присягу міського голови Ужгорода.

Андрій Андріїв, Роберт Горват, Олексій Петров на сесії Ужгородської міськради – у політиці немає вічних ворогів і немає вічних друзів. Є тільки вічні інтереси. Особисті, – прокоментував цей новоспечений альянс Павло Федака.

Виборча кампанія за посаду мера Ужгорода відзначилися безпрецедентно брудними прийомами та технологіями, які започаткував висуванець “Слуги народу” Віктор Щадей. Роберт Горват та Олексій Петров вимушені були підігрувати своєму підопічному. У відповідь отримали не менш дошкульний антипіар зі штабу Андріївих.

Ключовим моментом у налагоджені стосунків стало голосування за посаду голови Закарпатської облради. Фракція Андрія Андріїва “Батьківщина”, яка мала “золоту акцію”, підтримала на цю посаду висуванця “Слуги народу” Олексія Петрова.

У відповідь останній долучився до формування коаліції в Ужгородській міськраді, навіть отримав за свою квотою заступника Ужгородського міського голови – генерала СБУ Юрія Рахівського.

Можемо вважати, що Горват, Петров та брати Андріїви закопали сокиру війни в Ужгородській міськраді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *