Головний екоінспектор України Канцурак продовжує творити “чорні” справи (документ)

Головний екоінспектор України Канцурак продовжує творити “чорні” справи (документ)

Посадові особи, які обкрадали Україну за часів Януковича та Порошенка продовжують це робити за президента Зеленського. Ласою годівничкою для корупціонерів є Державна екологічна інспекція України. Нещодавно т.в.о. голови ДЕІ України було призначено скандальновідомого Віктора Канцурака, який з 2010 по 2014 рік Віктор Канцурак в Міністерстві екології очолював Департамент заповідної справи. Тобто керував більшістю національних природних парків та заповідників. Його керівництво департаментом запам’яталося великою кількістю корупційних тендернних скандалів, зокрема закупівлею у австрійської фірми Austroplan Austrian Engineering GMBHсупутникоих знімків за 50 млн гривень відхиливши пропозиціюХарківська національна академія міського господарства, яка пропонувала ці фото за 250 тисяч гривень.

У 2014 році після Майдану, коли громадські активісти вичистили Канцурака з Мінприроди, раптом у вересні 2014 року він спливає в  Секретаріаті Кабміну на посаді заступника відділу, який відповідає за екологію. А 20 квітня 2016 , як тільки було затверджено новий склад уряду Гройсмана , першим заступником міністра екології назначили Віктора Канцурака. Під тиском екозахисників та нардепів уряд зняв його з цієї посади і подав матеріали щодо нього до НАБУ.

Зараз чиновник починає розправлятися з неугодними йому керівниками установ.

Нижче подаємо звернення колективу Ужанського національного природного парку на адресу керівництва Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Об’єднання Міністерства екології та природних ресурсів і Міністерства енергетики та вугільної промисловості викликало жваву дискусію екологів, природоохоронних організацій та громадськості в цілому. Профільний Міністр пояснив, що така комбінація не нашкодить захисту довкілля, натомість – допоможе дбати про клімат та будувати комплексну державну політику.
В рамках об’єднання розпочалась масштабна реорганізація відомств підпорядкованих Мінприроди. Зокрема, після резонансної наради під головуванням Президента України був звільнений в.о. голови Держекоінспекції І. Яковлев та ініційована позапланова перевірка діяльності Державної екологічної інспекції України. На вимогу Мінприроди, з метою належного проведення вищезгаданої перевірки Ужанським НПП на початку вересня була надана інформація щодо перевірок проведених Держекоінспекцією та інформація, щодо перевищення посадовими особами Держекоінспекції своїх посадових обов’язків. Зокрема про зловживання своїм службовим становищем керівництва Держекоінспекції, а саме заступника голови ДЕІ Канцурака Віктора https://hromadske.radio/…/bablo-peremagaye-bobro-ekology-vy…. Але натомість, на початку жовтня Канцурака В. призначають т.в.о. голови ДЕІ України, після чого почався, ще більший тиск на керівництво Ужанського НПП з використанням сфальшованих матеріалів.
Шановний пане Міністр повідомляємо Вас, що під керівництвом Бирковича В.І. відбулись позитивні зміни у справі охорони та збереження природних екосистем, історичної та культурної спадщини.
У результаті проведеної роботи 11 квітня 2019 року Президентом України підписано Указ №135/2019 «Про зміну меж території Ужанського національного природного парку», відповідно до якого площа природно-заповідного фонду на території Великоберезнянського району збільшиться з 48 до 57 відсотків, тобто на 6 988 га.
Роботу трудового колективу під керівництвом Бирковича В.І. визнано на самому високому міжнародному рівні комітетом ЮНЕСКО «Людина і біосфера».
Виконання планових показників за 5 років збільшилось майже на 400 %.
Отож, при прийнятті рішення просимо Вас врахувати думку трудового колективу та врахувати цей факт, що теперішній т.в.о. голови Держекоінспекції Канцурак у відношенні Ужанського НПП є зацікавленою упередженою особою, що не підтримує ідеї заповідного фонду в т.ч. і Ужанського НПП, протягом багатьох років займається дестабілізацією в галузі охорони навколишнього природного середовища https://provse.te.ua/…/lyudy-yanukovycha-povertayutsya-v-m…/.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *