Голова Закарпатської облради проігнорує приїзд Рибака

Балога ІГолова Закарпатської обласної ради Іван Балога вирішив “сачканути”:  у понеділок, 23 вересня, написав розпорядження про вихід у коротку 4-денну відпустку. Що особливо примітно, заява була написана у той же ж день, коли було оголошено про офіційний візит до області голови Верховної Ради України, спікера Володимира Рибака. Відпустка Івана Балоги повністю співпала із приїздом практично безпосереднього його «шефа».
Власне, закарпатці уже звикли до того, що обласну раду на доволі серйозних заходах та на зустрічах навіть із найбільш поважними іноземними делегаціями представляє хтось із заступників Івана Балоги. Натомість сам голова усе рідше з’являється на людях.
Однак того, що Балога пропустить приїзд до області одного із керівників країни, та ще й політика, котрий має безпосереднє відношення до обласної ради, не очікував, напевне, ніхто. З одного боку, все логічно та цілком законно: людина просто пішла у відпустку, до того ж усього на чотири дні. З іншого ж боку – один із лідерів області повинен ставити на перше місце інтереси саме області та виконувати свої службові обов’язки як належить.

Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

1 Comment

  1. А нашо то йти?? Хто такий йому той Рибак?? Він сам собі господар і сам собі начальник. Цікаво, які це матиме наслідки, бо вже аж надто він став у стойку і зробив із себе капець модного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.