Голова Закарпатської ОДА хотів потрапити на дільницю за допомогою програми “Дія” (відео)

Голова Закарпатської ОДА хотів потрапити на дільницю за допомогою програми “Дія” (відео)

Під час голосування у другому турі виборів мера Ужгорода на виборчу дільницю, що на вулиці Бориса Тлехаса в Ужгороді, намагався потрапити голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Чиновник не мав при собі паспорта громадянина України, він показував членам ДВК документи у застосунку “Дія”. Про це повідомив координатор Громадянської мережі ОПОРА з посиланням на спостерігача з місці події.

За словами Ярослава Гулана, сталося це близько 18:00 на виборчій дільниці №210748.

Відео відзняв спостерігач ОПОРИ, після того, як члени ДВК поінформували, що для посвідчення особи треба мати паспорт громадянина Україна у вигляді книжечки або ID-картки.

За словами Ярослава Гулана, невідомо на яких підставах голова ОДА мав наміри перебувати на дільниці. ОПОРА звернулася за коментарем до Олексія Петрова, наразі відповіді не отримали.

Закарпатська команда ОПОРИ констатує, що голова ОДА Олексій Петров не є виборцем на вказаній виборчій дільниці, а також не є суб’єктом виборчого процесу під час повторного голосування. Більше того, відсутні жодні правові підстави для його перебування на дільниці під час голосування. Тому його намір зареєструватися на ДВК під час голосування є таким, що не грунтується на вимогах чинного законодавства.

Комунікаційниця ОПОРИ звернулася через мережу фейсбук до голови ОДА із проханням надати коментар, на яких підставах він планував потрапити на виборчу дільницю, однак на момент виходу матеріалу відповіді не отримала.

За коментарями звертайтеся:
Ярослав Гулан, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Закарпатській області
тел.: 0976446639; 09903198862
e-mail: zakarpattya@opora.org.ua
Ольга Беца, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області
тел.: 0502309596

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *