Голова “Української асоціації інвалідів АТО” відвідав Закарпаття (фото)

Голова “Української асоціації інвалідів АТО” відвідав Закарпаття (фото)

4 травня Закарпаття відвідав з робочим візитом голова “Української асоціації інвалідів АТО” Сергій Тріскач. В ході насиченого візиту відбулися зустрічі з Чопським міським головою Валерієм Самардаком, генералом армії України, колишнім начальником Генерального штабу ЗСУ Іваном Свидою та директором “Ужанського національного природного парку” Віктором Бирковичем. У заходах взяли участь керманич закарпатського підрозділу “Української асоціації інвалідів АТО” Вячеслав Харченко, голова товариства “Просвіта” Павло Федака, учасники бойових дій в зоні АТО.

З мером Чопа було обговорено питання залучення коштів для капітального ремонту зруйнованого гуртожитку та розміщення в ньому сімей загиблих атовців, інвалідів та учасників АТО.

Сергій Миколайович Тріскач подарував Чопському міському голові книгу  спогадів героїв АТО “Нескорені”, видану “Українською асоціацєю інвалідів АТО”. Валерій Самардак запевнив, що опікування ветеранами війни на сході України є пріоритетним напрямком роботи міськради і пообіцяв всіляко сприяти учасникам бойових дій та членам їх родин на території міста Чоп.

В ході зустрічі Сергія Тріскача з генералом армії України, колишнім начальником Генерального штабу ЗСУ Іваном Свидою піднімалося питання налагодження тісної співпраці асоціації з Міністерством оборони України та  Генеральним штабом ЗСУ. Генерал армії долучатиметься до організації спільних проектів, які здійснюватимуться на території України та Закарпаття зокрема.

Голова “Української асоціації інвалідів АТО” також вручив книгу “Нескорені” колишньому начальнику Генерального штабу Івану Свиді.

З директором “Ужанського НПП” Віктором Бирковичем було домовлено про спільну участь у організації форуму атовських організацій України “Загартовані війною”, який нацпарк започаткував минулого року на території “Стужицького ПНДВ”. Цього року захід отримає статус всеукраїнського, до нього долучаться сотні атовців з усієї України.

Короткочасний візит Сергія Тріскача пройшов продуктивно, на жаль, через брак часу не вдалося обговорити всі нагальні питання атовської спільноти Закарпаття, але вони будуть вирішені в ході наступної поїздки в область.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.