Голкіпер ужгородських “Карпат” планує повернутися до збірної

гайовичГолкіпер «Карпат» Наталія Гайович  хоч і була травмована останні тури, але зробила великий вклад в друге поспіль чемпіонство своєї команди.  Вона рада своєму новій перемозі. Тепер планує чим швидше відновитися і знову приступити до тренувань.

«Я не дограла цей рік до кінця, тому відчуття після останнього туру і, зокрема, після гри зі «Спартою», коли стало відомо про наше дострокове чемпіонство, є трохи розмазаними», – розповіла вона. –  З одного боку рада, що знову чемпіони, а з іншого –  трохи шкодую, що травма не дала мені можливості завершити сезон на площадці.

Загалом, свою гру Н. Гайович оцінює свою гру на “добре”. «Хочеться сказати, що неможливо віддаватись на всі 100% на площадці, якщо думати лише про власну безпеку і як би не отримати травм. Тому дякую всім,  хто підтримав мене після травми і допомагає в нинішній реабілітації».

Наталія сподівається, що в наступному сезоні, відновившись після операції, вона скоро знову зможу грати, вигравати і виступати за національну збірну України.  «Це  і мій основний план на наступний сезон», – додала голкіпер «Карпат».

ГК Карпати

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *