Генконсульство Угорщини радить своїм громадянам не відвідувати Закарпаття на протязі 16-18 березня.
Про це повідомляє офіційний сайт дипломатичної установи.
«У зв′язку із делікатною політичною ситуацією та ситуацією із громадською безпекою, щоб уникнути будь-яких провокацій з 16 по 18 березня ми зовсім не радимо відвідувати Закарпаття, особливо міста Хуст, Ужгород угорським групам або індивідуальним мандрівникам, а також просимо уникнути відвідування Верецького перевалу у цей період», – йдеться у повідомленні Генконсульства Угорщини в Ужгороді.

