Енергетики “душать” свалявчан

електрикБудинки  насичені побутовою технікою за потребами другого десятиліття 21 ст., не можуть задовільнятись нормами 70-х рр. 20 ст

У свалявсьвій газеті “Вісті Свалявщини” за 11 травня було розміщене відкрите звернення районного депутата-регіонала Лізанця П.І. до начальника РЕМу щодо незаконної заміни працівниками цієї структури раніше встановлених автоматів на автомати потужністю струму в 5А.
Ця проблема є болючою для свалявців, тому що будинки,. насичені побутовою технікою за потребами другого десятиліття 21 ст., не можуть задовільнятись нормами 70-х рр. 20 ст. У хатах, де була проведена заміна автоматів, під час самовідключень автоматів почали горіти щитки, псуватись дорога побутова техніка. РЕМ запропонував вихід з ситуації: “якщо споживач бажає збільшити потужність електроустановки будинку в цілому, то відповідно до вимог Порядку споживач має укласти договір на приєднання до електричних мереж ПАТ “Закарпаттяобленерго”(видача технічних умов).”

При цьому споживач за “папери” проплатить кілька тисяч гривен, а сама електромережа залишиться тією ж, що й була( не міняється, не модернізується). 90% мешканців Свалявщини стають заручниками нововедень (чи краще – старовведень), І таким чином РЕМ знову зможе заробити, ” на рівному місці”, значні коштина тих, хто і так платить за електрику немало.
Тим більше, що держава, яка виробляє електроенергію і продає її дешево за кордон могла би за рохунок модернізації електромереж стати енергонезалежною, а не продавати своїм громадянам електроенергію по 95 коп. за кіловат (використання понад 800 кіловат).

З повагою, мешканці Свалявщини.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *