Двоє чоловіків намагалися перетнути кордон на Закарпатті, видавши себе за багатодітних батьків

Двоє чоловіків намагалися перетнути кордон на Закарпатті, видавши себе за багатодітних батьків

Спробу незаконного виїзду двох українців призовного віку за кордон виявили сьогодні вночі прикордонники Чопського загону у пункті пропуску «Ужгород».

Опівночі на виїзд з України прибули двоє чоловіків – батько та син. На контроль разом з паспортами обидва надали по три свідоцтва про народження дитини. Відповідно до рішення уряду, чоловіки, які мають на утриманні троє або більше дітей, мають право на виїзд за межі України у воєнний час. Тож підприємливі чоловіки вирішили скористатися цією нормою законодавства і вдати з себе багатодітних батьків.

Під час перевірки документів прикордонний наряд помітив, що п’ять з шести свідоцтв про народження підроблені. Вони були виготовлені на бланках невстановленого взірця і не містили елементів захисту.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Ужгородського РУП ГУНП. Співробітникам Нацполіції актом прийому-передачі передано підроблені свідоцтва.

Обох чоловіків через кордон не пропустили, їх було повернуто встановленим порядком. У діях правопорушників вбачають вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *