Допотопні електроопори загрожують закарпатцям (ВІДЕО)

стовпиЗалишитись без електроенергії  ризикують жителі Тячівського Тернова. І все через аварійні електричні стовпи. Будь-якої миті підпори можуть впасти. Місцями, дроти  звисають прямо над головами селян.

Гірська частина села Терново, що на Тячівщині, з дня на день може опинитись без електроенергії. А причина цьому –  дерев’яні електричні стовпи, які вже давно відслужили своє. Ставили їх ще в далекому 1971 році за кошти самих мешканців. Сьогодні ж  добрячий вітер – і аварійні стовпи на землі. Декілька разів люди замінювали аварійні стовпи, адже через це неодноразово сиділи без електроенергії. Мешканці скаржаться: нікому нема діла до їхньої проблеми. Куди б вони не писали та звертались – все безрезультатно. Проте, коли доводиться платити за спожиту електроенергію, всі вчасно сплачують. Людям запропонували лише єдиний варіант: самим  купити бетонні опори, які коштують  півтора тисячі гривень за штуку, заплатити за кабель та  роботу. Стовпів же потрібно замінити близько 25, таких коштів у людей нема. Через аварійну ситуацію у людей майже нема світла, а вся побутова техніка ламається. А близько 10 років тому, через загорання телевізора згоріла хата. На щастя,  ніхто не постраждав, проте допомоги від органів, які б мали контролювати за належним станом електромережі, потерпілі так і не отримали.

Мешканці хвилюються, що дроти можуть впасти в будь-яку  хвилину. А під ними діти ходять до  школу. Подекуди електропроводи звисають майже над головами  людей.  Напруги ж там досить, щоб убити людину. Проте в домівках струму  у 220 вольт ніколи не було.

Якщо відповідні служби не звернуть увагу на аварійні стовпи, то це може призвести до трагічних наслідків.

m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.