Categories Новини

Допоможи політрепресованим

Більшість з нас шанує героїв минулого. Ми пам’ятаємо Шухевича і Бандеру, повстанців Холодного яру, Біласа і Данилишина, хлопців, що загинули під Крутами і Базаром, та сотні й тисячі інших.
Але і сьогодні серед нас живуть сучасні герої. Герої, для яких Честь – не просто слово, герої, які готові ризикнути усім заради друзів, заради Батьківщини, заради тебе.
Влада порушує права народу. Українці потерпають від свавілля міліції і корупції в судах. В тюрмах сидять тисячі безневинних жертв судочинства. Українці мають показати, що вони проти цієї системи! Що український народ вимагає й заслуговує на справедливість!
Наразі перебувають за ґратами:
Віталій Запорожець – у вересні минулого року застрелив у рідному селі Семиполки майора міліції Симоненка, який тероризував село. Село вдячне. Віталій в СІЗО, обвинувачення вимагає довічного ув’язнення. Після того як всі патріоти стали на сторону Віталія, провівши ряд акцій в підтримку його, розслідування продовжується дотепер, і обвинувачення вже вимагає не довічного ув’язнення, а 15 років.
Ігор Мосійчук, Володимир Шпара, Сергій Бевз – з 24 серпня 2011 р. перебувають в Лук’янівському СІЗО по справі так званих Васильківських терористів. СБУ повністю сфальсифікувало справу, підкинувши хлопцям вибуховий пристрій.
Андрій Білецький, Ігор Михайленко, Євген Кравчук, Віталій Княжевський знаходяться в Харківському СІЗО – обвинувачуються в тому, що захищалися підчас нападу на офіс організації озброєного провокатора.
Ніжинські Робін Гуди – Попович Владислав, Попович Анатолій, Бондаренко Андрій, Ярмоленко Сергій, Ураздильгиєв Рустам, Голодь Дмитро. 6 спортсменів з міста Ніжин об’явили війну наркоторгівлі в місті та корумпованій міліції, за що отримали від 7 до 12 років.
Олексій Паршаков – в ситуації, коли близько 15 озброєних ланцюгами та палицями оскаженілих татар били шістнадцятирічного хлопця за те, що він вступився за дівчину, Олексій не злякався чисельної переваги озброєних супротивників, а сміливо пішов на допомогу, щоб захистити хлопця та дівчину. Один з нападників впав замертво Олексій отримав за це 13 років та повинен виплатити величезну компенсацію.
Родина Павличенків – 2 жовтня Дмитра і Сергія Павличенків, батька і сина, засудили до довічного ув’язнення і до 13 років позбавлення волі відповідно – за вбивство судді Зубкова, яке вони нібито вчинили, і замах на життя ще однієї людини, випадкового свідка злочину… Перебувають у Лук’янівському СІЗО. Перегляд справи в Апеляційному суді відкладено на 21 січня.
Степан Бичек – причиною його ув’язнення стала фальсифікована кримінальна справа, що виникла внаслідок пошкодження представниками «Тризубу» погруддя катові українського народу Й. Сталіну у Запоріжжі. Тоді на патріотів розпочали тотальне полювання: хлопців хапали на вулицях, піддавали нещадним тортурам в застінках міліції та СБУ, тероризували сім’ї та друзів. Прямою жертвою цього відвертого імперського терору, який захищав власні нелюдські «цінності», став тепер Степан Бичек, який під час перебування в ув’язнені переніс інфаркт, не отримав належної медичної допомоги і помер.
Писарцов Михайл, Данілов Дмитро, Ганненко Ігор, Ніканенко Володимир – Антинародна влада звинуватила чотирьох патріотів з м.Суми у малюванні трафаретів із зображенням Януковича з простреленою головою, екстремістських написах на стінах міста та підпалі гуртожитку. Ці акції поліцаї вирішили звалити на політично активну молодь, яка виступала проти бандитського режиму Януковича. Перші двоє отримали по 2 роки позбавлення волі. Ганненко Ігор – 1,8 роки позбавлення волі, Ніканенко Володимир – 1 рік трудової колонії за статтею 296, ч. 2 – Хуліганство, зчинене групою осіб.
Олександр Радолов, Дмитро Світанько, Антон Шамов, Антон Бойко (Мелітополь, Запорізька область) – обвинувачуються в тому, що 1 травня 2011 підпалили Мелітопольський міськрайонний суд, а 19 вересня – Мелітопольську міжрайонну прокуратуру. У той же день міліції вдалося схопити хлопців і вони оголосили мотиви своїх дій – протест проти держави в особі її поліцейської, судової системи і злочинності, яку покривають ці органи. Хлопці отримали від 3 до 6 (Радолов) років.
Віталій Леонідович Применко, 1966 року народження – один із засновників ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, один із засновників Комітету Визволення Політв’язнів (м. Київ) – вже був засуджений за політичні “злочини”. Перший строк він відсидів за… листівки і плакати з Бандерою. Також був засуджений за напад на депутата облради, секретаря горкому КПУ Артемівська, Акімова. Зараз йому інкримінують справу із вибухом у Слов’янську (за статтею 296 ч. 4), але вже майже рік не можуть винести вирок (певно тому, що докази проти В.Применка – відсутні). Тепер націоналіст перебуває в Артемівському слідчому ізоляторі.
Барков Єгор Сергійович – інкриміновані статті Карного Кодексу України: ст. 115/2 (навмисне вбивство), ст. 161/3 (розпалювання міжнаціональної ворожнечі). Термін ув’язнення: 13 років. Місце теперішнього перебування: Ізяславська виправна колонія (№ 31).
Нуца Дмитро Сергійович – інкриміновані статті Карного Кодексу України: ст. 115/2 (навмисне вбивство), ст. 161/3 (розпалювання міжнаціональної ворожнечі). Термін ув’язнення: 13 років (Апеляційний суд м. Києва). Божковська виправна колонія (№ 16).
Шипітка Олександр Іванович – інкриміновані статті Карного Кодексу України: ст. 115/1 (навмисне вбивство), ст. 161/3 (розпалювання міжнаціональної ворожнечі). Термін ув’язнення: 11 років (Дарницький районний суд м. Києва). Перебуває в Полтавській виправній колонії (№ 64) .
В Україні складається така ситуація, якщо ти Українець готуйся до того що тебе будуть катувати, репресувати, вбивати. Якщо ти станеш на захист слабших то тебе обов’язково посадять (була б смертна кара – ще би й стратили).
Післяслово
Сьогодні кожна адекватна людина ненавидить Януковича та його прихвостнів і лише за це сьогодні можуть посадити. Кожного. Народ смирно терпить та мовчить і голосує на «виборах», і, користуючись такими рабськими тенденціями, нашу країну щодня перетворюють у все більш тоталітарну, авторитарну та репресивну антилюдську державу. Скільки ще ми будемо мовчати? Скільки ще ми будемо сидіти в соц. мережах, лайкати і виражати своє «радикальне» невдоволення коментарями під дегенеративними коміксами? Повстань, народ! Виражай своє невдоволення!
Рахунок для допомоги політв’язням.

Реквізити для поповнення карткового рахунку в грн.:
Реквізити банку отримувача:
МФО ОКПО Транзитний рахунок Назва банку
300023 00039019 29243010000011 Теремківському відділенні Північного комерційного макрорегіону ПАТ «Укрсоцбанк»
В призначення платежу вказати:
ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ СКР № 26250005006124 КОХАНІВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Якщо поповнювати рахунок через «Укрсоцбанк», тоді достатньо вказати тільки номер рахунку та призначення платежу: ПОПОВНЕННЯ СКР № 26250005006124 КОХАНІВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Якщо поповнювати через інші банки, то треба вказувати всі реквізити банку-отримувача.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *