До Ужгорода прибуде благодатний вогонь із Храму Гробу Господнього (АНОНС)

Сьогодні, 27 квітня, близько 18 години, до Ужгородського аеропорту прибуде прямий літак з Єрусалима, який доставить на Закарпаття благодатний вогонь із Храму Гробу Господнього. Про це повідомив співорганізатор доставки вогню – народний депутат Роберт Горват.
«Отож, друзі, сьогодні ввечері, близько 18 години, привеземо до Ужгорода благодатний вогонь, сходження якого саме очікуємо у Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі. Літак прибуде прямим рейсом із Єрусалима до Ужгородського аеропорту, тому всі, хто бажає запалити свічку чи лампадку та освітити власні домівки благодатним вогнем – ласкаво просимо! Вхід до летовища буде відкритим і долучитися зможуть всі бажаючі», – повідомив парламентар.
Зауважимо, що Роберт Горват із однодумцями забезпечує доставку благодатного вогню до Ужгорода вже кілька років поспіль:
«Вдячний друзям та колегам, завдяки яким доставка вогню до Закарпаття стала можливою. Валерій Лунченко, Василь та Андрій Петьовки, Роберт Бровді, Мирослав Білецький, Валерій Пересоляк, отці Іларій, Іоан та Пімен, спасибі, що допомагаєте зберегти цю  традицію уже котрий рік поспіль. Щиро радий, що цього року ми знову зможемо привезти частинку великоднього дива до рідного Закарпаття», – відзначив Роберт Горват.
Прес-служба народного депутата України Роберта Горвата

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *