Днями в Ужгороді “Закарпатгаз” проводитиме профілактику

gazoviki-provoditimut-profilaktiku_71239З 28 по 31 січня працівники ПАТ «Закарпатгаз» проведуть планово-технічне обслуговування без відключення газопостачання по вулицям Барвінковій, Болгарській, Верещагіна, Дравецькій, Жатковича, Квітковій, Коритнянській, Кошевого, Мічуріна, Польовій, Ринковій, Урожайній, Циолковського, Капушанській, Кар’єрній та провулку Кар’єрному в обласному центрі.

Під час проведення ПТО буде перевірено газові мережі та прилади на щільність і виконано їх дрібний ремонт, ліквідовано виявлені витоки газу.

У виключних випадках  припинення газопостачання по стояках можливе лише у разі недопуску працівників товариства до газових приладів споживачів або виявленні грубих порушень правил безпеки систем газопостачання, – повідомляє начальник управління експлуатації систем газопостачання головного підприємства товариства Тарас Стегура.

ПАТ «Закарпатгаз» звертається до мешканців будинків з проханням про сприяння роботі газовиків – надання доступу до своїх помешкань та перебування в них під час проведення ПТО.

Про це інформує прес-служба ПАТ «Закарпатгаз».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *