Для чого закарпатським атошникам дві тони мармуру (фото)

Закарпатець Микола Марчишак безкоштовно отримав для благодійних цілей державне майно. Перелік подарованого конфіскованого судом майна, надано на інформаційний запит журналіста Управлінням державної виконавчої служби Закарпатської області. Повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук журналіст Лариса Ступак.
Запрошую обдарованого Миколу публічно відзвітувати за отримане державне майно. Кому, коли, в якій кількості було передано вказане у переліку майно. Де принтери? Кому достався комп’ютер? А кому шнурки для взуття? Про мармур не питаю. Це ж дурню зрозуміло, що мармуровою крошкою оздоблюють окопи на лінії фронту.
Закарпатські обєднані війною АТОвці хоча б мармурову крошку отримали .
А Тернопілська ГО “Є Сила” отримала засоби для… педикюру.
Невже без мармура та педикюру війну не виграти? А може доста вже аферам прикриватись АТОвцями?

До речі, в Постанові КМУ № 985 передавати майно правозахисним громадським організаціям не дозволено. Там є вичерпний перелік організацій, кому виконавча служба може передавати конфісковане майно. Відтак, маємо черговий факт порушення законодавства службовими особами, які фактично об’єднались в ОЗУ. Відеозвіт про журналістьке розслідування про безконтрольний розподіл державного майна, яке НЕ КОНТРОЛЮЄ навіть начальник обласної державної виконавчої служби опублікуємо на наступному тижні. Адже сьогодні групою журналістів зроблено запити до голів комісій. Через 5 робочих днів будемо знати більше.