Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Для 151 тисячі закарпатських школярів пролунав останній дзвоник

Для 151 тисячі закарпатських школярів пролунав останній дзвоник

Сьогодні останній дзвоник пролунав для 151 тис. школярів у 674 навчальних закладах Закарпаття. 16 тисяч дітей – першокласники, 9,5 тисяч учнів – випускники. 

   Привітати учнів ужгородської ЗОШ №6 прийшли голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида та очільниця обласного департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп.

Закінчення навчального року у шостій школі святкували майже тисяча учнів, їх батьки, друзі, вчителі. А для сорока одинадцятикласників цей день особливий – сьогодні вони назавжди покидають стіни рідної школи.

– Ми ніколи не забудемо шкільних друзів та мудрих вчителів, адже школа для нас – це не просто стіни, парти та дошка, це – наша друга домівка. А знання, котрі впродовж навчання старанно та терпляче дарували нам педагоги, допомагатимуть нам у дорослому житті, – звернувся до присутніх переможець всеукраїнської олімпіади з економіки, випускник Михайло Костик.

– У кожного з випускників є свій, особливий, хист і талант, – переконана вчитель одинадцятого класу Калина Данку. – Завдання вчителя – розгледіти та підтримати його, навчити життєвої мудрості. Тому сьогодні, прощаючись зі своїми випускниками, я впевнена: вони в житті не пропадуть.

Привітав дітей та батьків і керівник краю Олександр Ледида. Він подарував школі сертифікат на обладнання для кабінету хімії. Також очільник області, котрий, до речі, сам є випускником цієї школи, пообіцяв допомогу з ремонтом спортивного залу:

– Цей спортзал майже не змінився ще з часів, коли я тут навчався. Тому будемо ремонтувати його за спонсорські кошти. Загалом, сьогодні серед завдань обласної влади – оновлення матеріальної бази шкіл, закупівля комп’ютерної техніки. Для цього діє десяток регіональних освітніх програм.

Довідково: Сьогодні останній дзвоник пролунав для 151 тис. школярів у 674 навчальних закладах Закарпаття. 16 тисяч дітей – першокласники, 9,5 тисяч учнів – випускники. Цьогоріч 780 випускників претендують на нагородження медалями. Фінансування галузі освіти краю у 2013-му збільшилося у порівнянні з минулим роком на 136,7 млн. грн. і складає 2275,1 млн. грн. Також реалізуються 11 регіональних освітніх програм, на які з обласного бюджету лише цьогоріч виділено 22,8 млн. грн.

20 17 6 (1) 26 30 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *