Депутат Закарпатської облради Володимир Чубірко заявив про політичне переслідування (документ)

Депутат Закарпатської облради Володимир Чубірко заявив про політичне переслідування (документ)
Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомляє депутат Закарпатської облради Володимир Чубірко:
11 червня на адресу прокурора в Закарпатській області надійшов запит від керівника однієї з київських ГО з цікавою назою «Слуга Народу». Суть така: нам відомо, що депутат Чубірко В.В. не подав, згідно із законом, декларацію про доходи. У відповідь я надав пояснення правоохоронним органам. По факту декларація подана вчасно і за відповідний період, тобто за 2020 рік. При подачі, і це підтвердять всі, сайт НЗК підвисає, і мені вдалося за десятим разом завантажити документ та отримати підтвердження. Але система сприйняла декларацію як кандидата на посаду в орган місцевого самоврядування. Виявивши помилку в назві, я її виправив, але суть документа не змінювалась. Тому фактично декларація за 2020 рік мною здана вчасно, а стосовно технічної помилки в назві, яка не міняє суті документу, зараз створюється прецедент, щоб скласти на мене протокол про корупцію.
Не дуже розумію, де тут і в яких моїх діях, корупція, але побачимо що буде далі.
А тепер головне:
👆Навіть за часів Януковича, якщо хотіли щось зробити проти опозиції, то такими методами не діяли – шукали реальні, а не формальні причини;
👆 хто в цьому зацікавлений і в чому причина, все просто: це моя позиція в обласній раді, де я стояв і буду стояти на принципах демократії та інтересів закарпатців, а не схем, які пробують осідлати та вже осідлали деякі провладні політики, що, дякуючи рейтингу президента, допалися до бюджетних коштів і просто своїми діями підривають рейтинг і партії СН, і особисто президента Зеленського;
👆можливо це розплата за мою підтримку в другому турі Зеленського?
👆чи комусь так заважає моя позиція і небажання підтримувати при обранні голови обласної ради Петрова?..
Схожі методи вже застосовувалися проти угорців, коли вони відмовилися підтримувати кандидата від СН на посаду голову ради. До сьогодні ніхто з громадськості не знає, що зробив Василь Брензович і чому його переслідують.
Спостерігатиму за діями прокуратури та поліції далі і зроблю цей процес публічним.
Шановні опоненти, я свої права знаю і обов’язки виконую. Декларація подана вчасно. Решта – підкилимні політичні ігри.
***
Запит підписано колишнім помічником нардепа Миколи Тищенка – Русланом Гончаровим, який раніше звинувачувався у телефонному мінуванні лікарні в місті Київ.

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.