Чопські митники «вполювали» на кордоні незаконний позашляховик «BMW X5»

 

100_7454Цього вівторка (07.05.13) інспектори оперативного відділу служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чопської митниці Міндоходів України у пункті пропуску «Лужанка» припинили незаконне ввезення на територію нашої держави престижного позашляховика «BMW X5», вартістю 209 тисяч гривень.

У результаті проведеної у взаємодії з угорськими колегами перевірки, було доведено, що наш співвітчизник надав до митного оформлення інший пакет документів на ввезений з-за кордону 5-річний джип марки «BMW X5” із заниженою митною вартістю. Як з’ясували чопські митники, фактична вартість цього транспортного засобу становила не 16900 євро, а 20400 євро.

Як розповів 41-річний черкащанин, після придбання даної автівки на одній із німецьких фірм, були оформлені подвійні документи у двох файлах. Один призначався для митних органів Євросоюзу, інший – для українських митних органів. Проте, митники одразу засумнівалися у скромній ціні джипа і звірилися з даними оформленої митної декларації митними органами Німеччини, які пропустили цей транспортний засіб з території Євросоюзу до України.

Тож, за подання митному органу неправдивих відомостей стосовно митної вартості завезеного автомобіля, аби у такий спосіб зекономити на його розмитненні, відносно українця складено протокол за статтею 483 ч.1 Митного кодексу України. Незаконний позашляховик вилучений на штраф-майданчик митниці, а матеріали адміністративної справи передані до суду, який і визначить міру покарання.

Нагадаємо, що дана стаття передбачає після вердикту судової інстанції  штрафні санкції у вигляді 100% стягнення від вартості незаконного позашляховика та його конфіскацію.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *