Чергова яскрава перемога представниці Ужгородського інституту культури і мистецтв Христини Кашубович

Чергова яскрава перемога представниці Ужгородського інституту культури і мистецтв Христини Кашубович
Студентка Ужгородського інституту культури і мистецтв Христина Кашубович (клас викладача-методиста Олесі Глуханич) здобула перше місце на VI міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GRAND FEST – autumm – 2020».
Конкурс проходив 15-18 жовтня 2020 у м. Кам‘янець-Подільський. Традиційно в ньому взяло участь дуже багато учасників з різних куточків України, а також з-за кордону.
Конкурсанти змагались між собою в різних інструментальних та вікових категоріях. Професійне жюрі високо оцінило виступ Христини, що дозволило їй претендувати на перемогу.
Як відзначила студентка, участь у конкурсах спонукає до більш серйозної та кропіткої роботи, адже всі конкурсанти є сильними, яскравими. І щоб не «загубитися» серед них, треба дуже багато займатися, працювати над собою, вдало підбирати конкурсні твори. І Христина це вміє робити як ніхто інший. Щоденні багатогодинні заняття за інструментом, детальний аналіз виконання творів іншими відомими піаністами, кропіткий процес створення власної інтерпретації у відповідності до всіх стилістичних особливостей обраного твору – це лиш мала частина тої величезної роботи, проробленої дівчиною у підготовці до конкурсу!
Нещодавно ми вітали Христину з отриманням Гран Прі, і от знову наша талановита зірочка радує нас своїм яскравим досягненням! Щиро бажаємо їй подальших яскравих перемог! Тільки вперед, до зірок, до успіху і слави!
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *