Чергова антиужгордська акція від Балоги (ФОТО ВІДЕО)

Віктора Балогу, який з кожним днем продовжує втрачати свій вплив у громадсько-політичному середовищі, дратує розвиток Ужгорода. Як кістка в його горлі є аквапарк, який зводить в обласному центрі Сергій Миколайович Ратушняк.

Через власну обмеженість Балога вишукує будь які приводи, щоб нашкодити Ратушняку і ужгородській громаді.

Так, 13 травня придворні журналісти Балоги замовили міліціонерів на чергову антиужгородську акцію. Надуманим приводом виступило те, що буцімто будівельники, які зводять огорожу навколо водного комплексу в парку «Підзамковий» завалили камінням колію дитячої залізниці.

Ні для кого не секрет, що ця залізниця роками не працює і перетворилася на брухт – частину її розкрадено, заросла чагарниками, а у багатьох місцях колія завалена деревами. Але цим балогівські журналісти і міліціонери не переймаються.

Не збентежило їх і те, що того ж таки 13 травня величезне дерево звалилося прямо на одній з центральних алей парку. І лише дивом ніхто не постраждав. Те, що могли загинути діти і їхні батьки, ані Балогу, ані його прислужників не обходить. Їх хвилює купка каміння на роками непрацюючій дитячій залізниці.

Мабуть у наших бравих правоохоронців дуже багато пального і вільного часу, адже у парк «Підзамоковий», вони навідалися двічі. Але чомусь міліціонери, лишень побачивши телевізійників, які прагнули отримати офіційний коментар, одразу кинулися навтьоки. І на шляху своєї втечі «люди в погонах» робили вигляд, що не помічають стихійні смітники, повалені дерева і розкурочену вандалами та зарослою чагарниками дитячу залізницю. І жодних вам коментарів для преси.

P . S .: Каміння прибереться, аквапарк запрацює, а може й навіть дитячу залізницю у майбутньому інвестори відновлять, але залишаються відкритими питання: «чого добивається Балога своїми випадами і що хорошого зробив він для нашого міста?»

Також є питання і до міліціонерів, які так хутко реагують на дзвінки балогівських журналістів: «де ви були шановні, коли розкрадали семафори, розбирали залізницю

clipnews.info

/

 

парк6 міліція парк парк3 парк4 парк5

1 коментар

Андрій написав:

які у нас вгодвані міліціонери. Якщо їм так заважає каміння, то нехай поносять його замість будівельників, може схуднуть хоч трохи, та й справою корисною займуться

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *