Чечетов послав малого Балогу борсатися у болоті

Павло БалогаНародний депутат, перший заступник голови парламентської фракції Партії регіонів  Михайло Чечетов не став засмучуватися через вихід Павла Балоги з фракції ПР.

«Бог йому суддя, нехай далі борсається у своєму болоті», – сказав Чечетов.

На його думку, вчинок П.Балоги ніяк не позначиться на потенціалі політичної сили.

«Ось скільки він вже кидається туди-сюди, сюди-туди?! Я думаю, якщо такі люди будуть в парламентській фракції Партії регіонів, вони ніяк не посилять її потенціал», – прокоментував Чечетов.

Крім того, він вважає, що така поведінка красномовно свідчить про потенціал самого П.Балоги.

«Якщо людина за чотири місяці не може визначитися, в якій їй фракції працювати, яким шляхом йти, то стає очевидно, що вона нічого конструктивного не може запропонувати ані своїм колегам, ані своїм виборцям», – резюмував перший заступник голови парламентської фракції ПР.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, у вівторок стало відомо, що народний депутат Павло Балога вийшов із парламентської фракції Партії регіонів. Вищий адміністративний суд України 8 лютого визнав недостовірним результат виборів в його одномандатному окрузі №71 (Закарпатська обл.). Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера вважає, що питання про законність і механізм виконання рішення ВАСУ має розглянути Верховна Рада. 14 лютого Голова Верховної Ради Володимир Рибак повідомив, що направив до Конституційного Суду подання про відповідність Конституції рішення ВАСУ про позбавлення народного депутата Павла Балоги депутатських повноважень.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *