Безхребетні депутати та “кнопкодав” Балога забезпечили скандальне голосування в Закарпатській облраді (ФОТО)

поповичСьогоднішнє голосування за кандидатуру першого заступника голови Закарпатської облради продемонструвало безхребетність і гнилість більшості депутатського корпусу, адже родина Балог запропонувала на цю посаду колишнього кадебіста і комуніста єцівця Михайла Поповича. Згодьтесь, щоб підтримати таку скомпрометовану кандидатуру треба мати дуже вагомі аргументи, когось купили, хтось обісцявся зі страху втратити роботу чи бізнес. 

Але знайшлися і такі, яким совість дорожча за страх, якне дивно,  це частина колишніх регіоналів, частина Батьківщини та Фронту Змін, це ті хто не бажає узурпації влади ЄЦом, шляхом тиску і залякування.

Колишній голова обласної ради Іван Балога, який прославився чи не на всю країну своїми спробами ліквідувати кнопкодавство у раді, сьогодні сам «попався на гарячому». Фотографи зуміли зафіксувати момент, коли середній із мукачівських братів голосує карткою свого сусіда Віктора Трикура, котрий ще минулого тижня написав заяву про складання депутатських повноважень.

Самого Трикура на засіданні ради сьогодні не було. Та й взагалі голосування за призначення першого заступника голови обласної ради ледь не зірвалося: Балогам катастрофічно не вистачало голосів для внесення цього питання до порядку денного. Вочевидь, через це Іван Балога і пішов на порушення закону. Чого не зробиш, тільки щоб виконати команду старшого брата?

Як чітко видно на фотографіях, Іван Балога сидить поруч із Юрієм Гнепою та Віктором Трикуром. Останнього, знову ж таки, на засіданні ради немає. Однак картка його – у системі і навіть голосує руками Івана Івановича.

Окрім того, за це ж питання голосують екс-регіонали Стрижак, Уліганинець, Бокоч та Щербей та вічні перебіжчики із УМДС та КМКС. Яким чином Балога зумів «мотивувати» цих політиків, залишається тільки здогадуватися.

Як би там не було, але результатом цього напівпродажного, напівнезаконного голосування стало призначення на посаду першого заступника голови обласної ради колишнього кагебіста та комуніста Михайла Поповича.

Отак і вийшло: в центрі президії посадили землекрада Чубірка, поруч – петеушника Губаля, а з іншого боку – кагебіста Поповича. Апофеоз Реовлюції Гідності у день її річниці. Небесна Сотня, напевне, в гробах перевертається…

балога і балога і2

 

1 comment

Іван says:

наш міжгірський смотрящий дурник Гнепа береже тил Іванкові

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *