Letyshops

Балоги і Блок Порошенка вирішили, що їм не по дорозі

Балоги і Блок Порошенка вирішили, що їм не по дорозі

Порошенко-БалогаПрес-служба «Блоку Петра Порошенка» надала офіційний коментар з приводу заяви відомого журналіста Мустафи Найєма. Останній заявив, що президентська партія не підтримує братів Балог, хоча ще 14 вересня їх анонсував як мажоритарників від партії лідер Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко. 

Віктор Балога заявив, що разом з братами  сам відмовився від підтримки партії. Його заява з цього приводу:

“Наша команда прийняла рішення балотуватися до парламенту як самовисуванці ще задовго до партійних з’їздів. Особисто я зареєструвався у ЦВК ще 9 вересня, а з’їзди проходили 15-го. Нам не потрібні жодні партійні бренди. І без них на минулих виборах ми перемагали Януковича, який кинув проти нас фальсифікації і не бачений за своїми масштабами підкуп виборців.

Тим не менше, президентська партія прийняла рішення нас підтримати. Але, з огляду на те, як цю підтримку на з’їзді «Блоку Петра Порошенка» подав Юрій Луценко, ми прийняли рішення від неї відмовитися. Тому, в ЦВК ми зареєстровані як самовисуванці.

Що стосується кандидата в депутати Мустафи Найєма, то можу сказати, що він і близько не має стосунку до тих процесів, які проходять в партії. Тому, його оцінки мене не цікавлять і мають дуже мало спільного з реальністю”.

Дав свою відповідь і Блок Порошенка:

“У відповідь на запит стосовно того, чи дійсно кандидати у народні депутати Віктор та Іван Балоги були позбавлені підтримки партії «Блок Петра Порошенка», повідомляємо, що Віктор та Іван Балоги балотуються до Верховної ради України як самовисуванці”, – йдеться у відповіді прес-служби.

“Питання про підтримку партією панів Балог викликало гостру реакцію серед ЗМІ та виборців. З огляду на це, партія прийняла рішення про відмову щодо висування вищезазначених осіб на виборах до Верховної Ради України , як кандидатів від «Блоку Петра Порошенка» на одномандатних округах Закарпатської області.

Партія «Блок Петра Порошенка» дотримується принципів демократичності, відповідаючи вимогам часу та запитам суспільства”, – наголосили у повідомленні.

zaholovok.com.ua

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *