Балога закликає розігнати автодор і найняти іноземні компанії

Балога-батьківщина“Укравтодор” треба розігнати. А замість нього запустити на український ринок компанії з Європи. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав народний депутат Віктор Балога.

“Питання, яке найчастіше ставлять люди останнім часом – не що буде з ТВі, і навіть, не коли випустять ЮВТ. Запитують, коли хоча б якось відремонтують дороги. Бо куди не поїдеш – обов’язково попадеш на тих 3% не відремонтованих, про які говорив прем’єр-міністр. Час йде, а ніхто нічого так і не робить. Бо то немає погоди, то грошей, то розуму, то ще чогось. Більше місяця немає сполучення між Хмельницькою і Чернівецькою областями, бо валиться міст. Ніхто нічого не робить. Дороги, які сполучають Закарпаття з Львівською і Франківською областями, як після війни. Проїхати на звичайній машині і без втрат, майже неможливо. А коли дорога між сусідніми обласними центрами забирає пів дня, то це не просто дискомфорт. Це майже проект федералізації України в дії. Бо тоді ні про економіку, ні про торгівлю, ні про туризм говорити не доводиться”, – написав політик.

Віктор Балога запропонував розігнати “Укравтодор”, а замість них запустити на український ринок компанії з Європи.

“Дороги треба робити негайно. Але не лопатами і не граблями – тобто не з “Укравтодором”. Цю “кантору” треба розігнати. А замість них запустити на український ринок компанії з Європи – нехай принесуть сюди свої технології, а начальники з Кабінету Міністрів нехай стануть збоку, і якщо їм дозволять – подивляться, як треба будувати дороги”,- резюмував нардеп.

Слушна пропозиція, але озвучувати її треба було у часи керування Балогою Секретаріатом Ющенка. Можливо за цей час ми мали б нормальні, європейські дороги.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *