Балога програв війну за 71-й округ (ДОКУМЕНТ)

Як уже повідомлялося, 8 лютого Вищий адміністративний суд у зв’язку з численними порушеннями під час проведення виборів ухвалив рішення позбавити депутатських повноважень двох народних депутатів – позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі №11 та Павла Балогу, висуванця від «Єдиного центру», обраного в окрузі №71 на Закарпатті.

Цим рішенням суд зобов’язав ЦВК провести повторні вибори на двох вищезгаданих одномандатних округах.
Не погоджуючись з постановою Вищого адмінсуду України від 8 лютого 2013 року, 30 квітня Павло Балога двічі звертався із заявою про її перегляд Верховним судом України. Обидва рази заява була відхилена з цілком законних мотивів: підстави для допуску цієї справи до провадження Верховного Суду України для перегляду судового рішення відсутні.
Таким чином, суд ухвалив відмовити у допуску за провадження за заявою Павла Балоги про перегляд рішення Вищого адмінсуду України від 8 лютого 2013 року.
У зв’язку з цим 11 червня Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав голову Верховної Ради Володимира Рибака вилучити посвідчення у народних депутатів Олександра Домбровського і Павла Балоги.
Відповідно, на закарпатців чекають перевибори, які цього разу повинні бути максимально прозорими і де повинен перемогти той кандидат у депутати, який дійсно дбає про добробут населення і не лише в період передвиборчої кампанії.
Суд Балога суд балога3 Суд балога2
“Дзеркало Закарпаття”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *