Балога пробував домовитись із Саакашвілі щодо Закарпаття

Коли я вперше був на Закарпатті, Балога сказав: «Треба домовитись». Звичайно, я його не знаю – як я можу з ним домовлятися? Вже потім я отримав інформацію, що більшість нових політичних сил, коли заходять на Закарпаття, то домовляються з Балогою чи Ланьом. Звичайно, ми цього не робили.

Про таке у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30) повідомив Михайло Саакашвілі, екс-президент Грузії, український політик і ведучий програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

У продовження історії гість розповів, що після цієї поїздки на тому ж Закарпатті робили акцію, пов’язану з проблемами містечка Свалява – там на будівництві моста вкрали гроші.

«Я повернувся зі Сваляви до Києва і десь за тиждень після акції підпалили склад голови нашої місцевої організації. Його бізнес зазнав збитків. Я пропонував, що приїду підтримати. Вони казали: «Так-так, чекаємо». А згодом хтось інший відповів по телефону і сказав: «Вони не можуть вам відповісти. Але якщо ви приїдете, у нього є ще два склади, і він залишиться без усього», – пригадав Саакашвілі.

Лідер Руху нових сил зауважив, що Порошенко те ж, що робив у Грузії Шеварнадзе –домовляється з місцевими мафіозі. Він каже: «Я вас не буду чіпати, але треба ділитися і ви маєте мені забезпечити безпеку, щоб не було ексцесів, щоб люди не хвилювалися». Це відбувалося в каденціях двох-трьох президентів з Ахметовим. Казали: «Це твій регіон Донбас, але ти має принести нам голоси, стабільність, щоб не було ексцесів. А ти можеш заробляти – ми допоможемо. Але треба ділитися», – розповів гість студії.

Водночас Михайло Саакашвілі наголосив, що українці хочуть змін сьогодні. «Населення України – десь 38 мільйонів залишилось. Я тільки що був у Канаді на запрошення діаспори. Там є давня діаспора, але є майже мільйон нової! І вони говорять одне і те ж – не хотіли виїжджати з України! Вони кажуть, що їх кинули після Майдану, а вони хотіли змін. Переконують, що їхні серця залишились в Україні. Ці люди готові повернутися. А тут зміни відбудуться дуже швидко», – запевнив лідер Руху нових сил.

1 Comment

  1. балога думає, що всі такі шуллери як він .Все життя лиш домовлявся на свою користь, продав усе що можна і не можна, відчуває що підтримки не буде, земля горить і під ним і під його синком недовченим у Америці,тому шукають хто їх за брудні гроші буде підтримуати.
    віктор Іванович пакуй валізи і вали звідси у світ, оби тя ніде не найшли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.