Антисепаратистські навчання тероборони зірвали антиукраїнський шабаш в Ужгороді

Антисепаратистські навчання тероборони зірвали антиукраїнський шабаш в Ужгороді

Заплановані в Ужгороді на 26 травня збори антиукраїнського об’єднання «За Україну, Білорусь, Росію» (ЗУБР) не відбулися через жорстку позицію владних структур Закарпаття та призначених на цей день антисепаратистських навчань загону територіальної оборони Ужгородського ОМВК.

Організатори збіговиська на чолі з лідером ЗУБРу Оленою Мазур не ризикнули його провести. Жіночка, яка закликає українських матерів не пускати своїх дітей у «хунтівську армію» й несе всяку маячню про те, що українських хлопців, які відмовляються воювати на Донбасі, вбивають і вирізають органи, кинула своїх закарпатських прихильників напризволяще і ретирувалася до московських господарів.

Як повідомив “Трибуну” командир об’єднаного загону територіальної оборони, підполковник Микола Журавльов, в цей день військові спільно з нацгвардійцями та громадськими активістами готувалися до масштабної провокації в Ужгороді і тому проводили навчання з бойовими стрільбами на околицях міста. В будь-який момент угрупування було готове видвинутися в задану точку і придушити антидержавні дії сепаратистів.

Недруги України повинні зрозуміти, що їм не вдасться розхитати ситуацію на Закарпатті і перетворити його на другий Донбас, адже тут живе достатня кількість патріотів, які готові віддати життя за незалежність країни.

загін загін3загін2 загін9 загін10 загін11 загін12

навчання02 навчання01

загін14

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *