Андрій Любка назвав Балог закарпатськими Гобсеками

балогиПро це відомий український поет повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Я прописаний і голосуватиму на окрузі, де балотується рідний брат Віктора Балоги – Іван. Іван Балога до Берегівського й Виноградівського району не має жодного стосунку, але висувається, бо брат його туди послав.
А ще одного рідного брата – Павла – Віктор висунув по іншому округу, Хустському. Двоюрідного брата – Петьовку – висунув по Рахівському округу.Себе, ясна річ, по мукачівському. І ніде в них не має серйозних конкурентів – Порошенко віддав область Балозі, а той, вочевидь, пообіцяв йому за це підтримку у ВР.
Але це – даруйте на слові – йобаний стид. Невже в цих районах немає нормальних, гідних кандидатур? Є. Чому ж Віктор Балога не висунув їх, а всюди пропихає своїх братчиків? Відповість проста: бо він не політик. Це бізнесмен, який не довіряє нікому. Це людина, яка всіх завжди обманювала, тому свою життєву лінію проектує на інших – і не довіряє їм, чекає зради. Він не може вибрати достойну, мудру й нормальну місцеву людину, вкласти гроші в її кампанію і провести в парламент. Бо Віктору Балозі не потрібні нормальні депутати, йому треба рабів, які мовчки виконуватимуть усі його команди, як дресировані песики. Тому йдуть брати, які всім йому зобов’язані і зацікавлені в процвітанні сім’ї.


Як павутина, сім’я Балог обплітає Закарпаття. Справжні Гобсеки, чия загребущість не знає меж – їм потрібна перемога на всіх округах, щоб взяти Закарпаття під повний контроль. Висувати братів-парашутистів, які в чужих районах падають людям на голови, як сніг з неба – це кричуща неповага до людей, яких вони вважають бидлом. Кого Віктор вирішив висунути – за того й проголосують. Не треба консультацій з громадою, пошуку кандидатури, політичних домовленостей і програм – кожен район просто отримає мукачівсько-завидівського кандидата з правильним прізвищем – і мусить за нього проголосувати. Бо так вирішив Віктор.
Це, дорогі мої, чистої води феодалізм. Темінь і Середньовіччя. Фу.

1 comment

Нарід says:

Завидівські аферисти! Ще совість мають дурити людей, розказувати які вони “чесні” і “справедливі”. Все до рук прибрали, усі сфери життя області. Де не піди -нічого без дозволу завидівських лордів не рішають керівники, усі на задніх лапах, жополизи і труси. Та коли уже у вас освітяни, медики, державні слуги совість прокинеться? Не болить спина раком фурт стояти перед Балогами. Усюди де не чуєш-лем як Балога уповість, як Балога розрішить, кого Балоги уповідять того на роботу і приймають, кого треба з роботи звільняють. Та Бога Вам і Балогам-докіть будете із нас кров пити?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *