Андрій Балога переміг завдяки голосам циган

Балога АСтали відомими офіційні  результати виборів депутата до Закарпатської обласної ради у Мукачеві. Перемогу із 4 413 голосами здобув висуванець Єдиного Центру.

Його конкурент – кандидат від Партії регіонів Іван Чубірко, – отримав 4 125 голосів.

Перемога Андрія Балоги стала очевидною після оголошень результатів останньої із 14-ти дільниць – № 15010: там голоси розподілилися між «першим» та «другим» кандидатом – 712 та 190 відповідно.

Втім із визнанням результатів голосування на цій дільниці у членів міської виборчої комісії виникли дискусії. Так, четверо членів ДВК, у тому числі і секретар, взагалі не підписали протокол з результатами голосування. Також окремі члени міської виборчої комісії припустили, що ще четверо підписів нібито можуть бути підробленими. Однак жодних доказів цього не надали.

В підсумку 9 із 12 членів міської виборчої комісії проголосували за прийняття протоколу, 3 – висловилися проти.

Така ситуація склалася через те, що на цій дільниці основна частина виборців є циганами. Своїм результатом Андрій Балога може завдячувати ромам, які і в очі його не бачили, яких тупо на мікроавтобусах як скотину звозили на дільницю. Такщо вітаємо циган з новим бароном – Андрієм Балогою.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *