Андре Тан відвідав Ужгород (ФОТО)

тан26 квітня в Ужгороді побував один з найвідоміших українських дизайнерів Андре Тан, який приїхав особисто відкрити свій перший моно-бутік на Закарпатті.

«Кухня високої моди» – такий «гастрономічний напрям» взяв дизайнер за концепцію у власних модних закладах «а.Таn». Кутюр’є особисто презентував нову колекцію у ТЦ «Дастор», де й відкрилася крамниця, активно спілкувався з місцевими модницями, коментував цьогорічні тенденції та роздавав подарунки.

Сам показ мод відбувся на ескалаторі: професійні моделі представили яскраві, вишукані сукні та інші речі з нової колекції весна – літо 2014. Представляючи кожен виріб, дизайнер проводив міні-майстер клас по стилю та розкривав секрети, як за допомогою певних елементів крою можна приховати недоліки фігури та підкреслити її переваги.
«Перша сукня — для випускниць. Підкреслює романтизм та красу жіночих плечей, відкриває ключиці – найсексуальнішу частину тіла українських дівчат. – коментував Андре Тан і переходив вже до іншої моделі. – У цій сукні виріз «лодочкою», інтелектуально, гарно, а також довжина максі, модна у цьому сезоні. Наступна модель – для відпочинку на морі, прогулянки по місту, поєднання шовку та мережива». Дизайнер додав також, що чотири колекції у сезон більш, ніж достатньо для кожної модниці.

На запитання, чи не складно у нас час займатися масовим виробництвом одягу, Андре Тан відповів, що підтримує українську легку промисловість, і це у наш час більш, ніж важливо. «Досить купувати китайське непорозуміння, те, що завозиться з інших країн. Наші українські дизайнери дуже талановиті і у цьому можна легко переконатися», – додав він.
тан2
Опісля була автограф- та фотосесія, святковий торт від Андре Тана і, звичайно,  нові сукні, блузи, брюки та інші модні речі. До речі, дівчата та жінки саме на Західній Україні особливо полюбляють стиль від Андре Тана, майже у кожному обласному центрі є свій бутік, цього року відкрився він і в Ужгороді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *