Активісти запустили сотні мальків коропа в ужгородське озеро “Кірпічка”

Сьогодні, 9 травня ужгородські рибалки та ініціатива “Кірпічка” запустили кілька сотень мальків коропа (20-40 гр.) у міські водойми, зокрема на озері у парку “Перемога”, Чорному озері, Кар’єрі та каналі загальним обсягом у 50 кг.

Активісти мають намір відновити біорізноманіття водойм міста, які постраждали від лютих морозів та цьогорічного мору. Коропи досить добре нерестяться, справляються із фітопланктоном та у своєрідний спосіб фільтрують озера від заболочування. Окрім, аматорської риболовлі, зарибнені озера є кормовою базою для пернатих, які облюбували наші водойми. Ужгородці сподіваються, що міська влада зверне увагу на занедбаність рекреаційних зон міста та розпочне їх облаштування у 2018 році. До прикладу, на Кірпічці потрібні днорозчищувальні заходи із застосуванням спецтехніки водгоспу.

Загалом ужгородці зібрали на зарибнення 4591 грн. Це трохи більше від потрібної суми, тому надлишок коштів вирішено спрямувати на закупівлю для Кірпічки та Чорного озера додатково мальків судака.

Ініціатива Кірпічка висловлює вдячність кожному хто долучився до збору коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.