Через сильні снігові замети не проїзним став знову Абранський та Латірський перевали. По обидва боки в снігову пастку потрапило багато великовагових фур. Жодної прибиральної техніки чи самих автодорожників ми не побачили. Цю ніч водіям далекобійникам скоріш за все доведеться ночувати на дорозі. Повідомляє журналіст Ростислав Бегеш.
https://www.facebook.com/rostyslav.behesh/videos/1664579673585789/

