14 вересня, о 17.00 за к. ч., фахівці Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» після завершення аварійно-відновлювальних робіт на газопроводі середнього тиску повністю відновили газопостачання споживачам села Холмок.
Наразі, за словами головного інженера Ужгородського управління експлуатації ПАТ «Закарпатгаз» Богдана Библика, роботи на газопроводі завершено – постачання газу клієнтам компанії відновлено у повному обсязі.
Як уже повідомлялося, 14 серпня під час проведення несанкціонованих земляних робіт був пошкоджений підвідний газопровід середнього тиску, що призвело до припинення газопостачання 383 споживачам села Холмок Ужгородського району.
