Закарпатців вітають захисники Бутовки (ВІДЕО)

harchenko123

Військовослужбовець 15 батальйону, який захищає шахту “Бутовка”, Вячеслав Харченко у телефонній розмові з кореспондентом “Трибуни” привітав усіх закарпатців з Днем Покрови та Українського війська. Вячеслав зазначив, що воїни і надалі  будуть захищати наш спокій не віддаючи ворогу жодної п’яді рідної землі.

На цьому нульовому рубежі приходить розуміння того, що в житті треба цінувати найпростіші, найелементарніші речі, адже життя таке коротке і непередбачуване. Тут нема місця фальші і обману і тут не прикриєшся патріотичними гаслами і закликами. Меркантильні крикуни-активісти з Майдану, які озвучували патріотичні заклики повсідалися у владні крісла і не бажають зі зброєю в руках захищати Вітчизну. Оцінку їх діям їм дасть життя. А побратимам Вячеслав Харченко бажає повернутися з війни здоровими і неушкодженими.

Пропонуємо читачам відео від бійців легендарної 128-ї бригади.

Ви не побачите в цьому відео стріляючих танків. Військових маневрів. Залпів гармат. Не почуєте жодного пострілу.
Це відео про людей. Воїнів, Патріотів, Професіоналів, Добровольців. Але в першу чергу про ЛЮДЕЙ. Що захищають нас із вами, українці.
Почуйте їх.
Пишайтесь ними.
Знайте – вони ТУТ.
Над відео працювали: Наталія Мещерякова, Тата Кеплер, Євген Бондар, Марія Швєцова, Сергій Моргунов та українські воїни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *