Сьогодні у центрі Мукачева студенти та викладачі прийшли під будівлю Мукачівського міськвиконкому.
Студенти вигукують “Палачінту нам не треба” та “Ганьба”. Протестувальники вимагають, щоб до них вийшов мер Балога. Лозунг “Палачінту нам не треба” пов’язаний із фестивалем “Варишська палачінта”, на який мерія знайшла гроші.
Онлайн відеотрансляцію протесту у центрі Мукачева можна переглянути за цим посиланням.


Вместо того штоб не провоцироаать народ, согласовать финансирование ПТО молодое дарование плевал на протести учителей, деньги из бюджета раздает налево и направоо, вообще абарзел виделил мукчевском университету больше миллиона для каких целей, чтоб ректор аферистка поделилась нашими кровними?