Сьогодні, 29 листопада, ужгородська “Говерла” на своєму полі зустрінеться з донецьким “Шахтарем”. Початок матчу о 14.00, стадіон “Авангард” (Ужгород).
Арбітр матчу – Анатолій Жабченко (Хмельницький)
Асистенти – Ігор Бицкало (Одеса), Віктор Кравченко (Львів)
Четвертий арбітр – Юрій Грисьо (Львів)
Спостерігач арбітражу – Петро Кобичик (Чернівці).
Як стало відомо “Трибуні” гравці “Шахтаря” щойно прибули до Ужгорода. Напередодні через сильний туман літак, яким летіла команда, був змушений здійснити посадку у Львові.
