4 гектари землі на Ужгородщині вартістю понад 2 млн. грн. прокуратура повернула громаді сільради.
На виконання рішень Господарського суду Закарпатської області за позовами Ужгородського міжрайонного прокурора в інтересах Соломонівської сільської ради, боржниками ПП «Бет» та ПП «Електротех» реально повернуто 2 земельні ділянки площею 4 га у землі запасу сільської ради, повідомив начальник відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень старший радник юстиції Василь Костак.
Передувало цьому звернення прокуратури до суду з позовом про розірвання укладених договорів оренди та повернення земель в державну власність, оскільки підприємства фактично не сплачували орендну плату за користування землею.
Всього з початку року на користь держави та органів місцевого самоврядування за позовами органів прокуратури області вже повернуто за рішеннями судів 110 га земель, вартістю понад 6 млн. грн.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
