Сьогодні в обласному центрі на площі Б. Хмельницького водій чорного автомобіля збив жінку.
У результаті аварії потерпіла отримала травми ніг. Водій іномарки хотів одразу ж доставити травмовану людину в лікарню, однак на місце пригоди викликали карету «швидкої допомоги», а працівники ДАІ стали фіксувати ДТП.
Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини цієї аварії.
